Hlavní 120, Opava-Kylešovice
735 908 205
info@erazim.cz

Přijímání dětí

Svobodná demokratická základní škola

Naposledy upraveno: 29. 12. 2021

V současné době přijímáme žáky na první i na druhý stupeň. Přijímání řešíme formou přestupu, který je možný kdykoli v průběhu školního roku. Touto cestou je možné v případě souladu rodiny s koncepcí školy přijmout děti do všech devíti ročníků.

Pokud máte zájem o přihlášení dítěte do naší školy (na denní docházku nebo na touzapo), prvním krokem je vyplnění dotazníku níže. Na jeho základě se Vám ozveme ohledně dalšího postupu. Prosíme o vyplnění za každé dítě, které se hlásí, zvlášť.

Dalším krokem pak bude vstupní pohovor, kterého se zúčastní dítě, oba jeho rodiče a dva zástupci naší školy. Pohovor probíhá ve škole v Opavě.

Zápisy

Zápisy do 1. ročníku školního roku 2022/2023 nepořádáme. Žáky do školy přijímáme formou přestupu z jiné školy. Vzhledem k alternativnímu charakteru naší školy je nutné, aby se rodiče i dítě podrobně seznámili s naší vzdělávací koncepcí.

Přihláška do školy

Vyplněním přihlášky berete na vědomí naše zásady zpracování osobních údajů. Přihláška není pro žádnou ze stran závazná. Jde o projevení zájmu, na základě kterého se s Vámi spojíme, abychom probrali další postup. Na základě vyplněného dotazníku se Vám ozveme ohledně dalšího postupu.

Přihláška je pouze na denní docházku nebo kombinované vzdělávání. Slouží pouze pro ty, kteří mají zájem o přestup nyní, v tomto školním roce.

    Program:


    Např. „ZŠ TGM“ odpovídá 76 českým školám. Prosíme proto o přesný název dle školského rejstříku: https://rejstriky.msmt.cz/rejskol/


    Přihláška do školky

    Více podrobností naleznete na stránce přijímání dětí do školky.