Opava a Třinec
735 908 205
info@erazim.cz

Přijímání dětí

Svobodná demokratická základní škola

Naposledy upraveno: 7. 6. 2022

Čtěte vše. 😉 Formulář tady je, jen je nutné se podívat o něco níže.

Přijímáme žáky na první i na druhý stupeň denní docházky. Přijímání řešíme formou přestupu. Touto cestou je možné v případě souladu rodiny s koncepcí školy přijmout děti do všech devíti ročníků. Děti do mateřské školy přijímáme celoročně.

Pokud máte zájem o přihlášení dítěte do naší školy (na denní docházku), prvním krokem je vyplnění dotazníku níže. Na jeho základě se Vám ozveme ohledně dalšího postupu. Prosíme o vyplnění za každé dítě, které se hlásí, zvlášť.

Dalším krokem pak bude vstupní pohovor, kterého se zúčastní dítě, oba jeho rodiče a dva zástupci naší školy. Pohovor probíhá ve škole v Opavě.

Přihláška do základní školy

Přijímáme nové žáky na denní docházku od září 2022. V obou případech je podmínkou vstupní pohovor, jehož se zúčastní dítě i oba jeho zákonní zástupci.

Vše řešíme formou přestupu. Prvním krokem je vyplnění dotazníku níže.

Na školní rok 2022/2023 už další žáky do kombinovaného vzdělávání (touzapo) nepřijímáme, máme plno. Pokud nám chcete o sobě dát vědět, ať se ozveme, jakmile budeme mít volno, vyplňte nám formulář zde: https://www.erazim.cz/poradnik-kv

  Program:


  Např. „ZŠ TGM“ odpovídá 76 českým školám. Prosíme proto o přesný název dle školského rejstříku: https://rejstriky.msmt.cz/rejskol/


  Zápisy k základnímu vzdělávání

  Zápisy do 1. ročníku školního roku 2022/2023 nepořádáme. Žáky do školy přijímáme formou přestupu z jiné školy. Vzhledem k alternativnímu charakteru naší školy je nutné, aby se rodiče i dítě podrobně seznámili s naší vzdělávací koncepcí.

  Přihláška do mateřské školy

  Více podrobností naleznete na stránce přijímání dětí do školky.